O nás

PR Akademie vznikla jako vzdělávací centrum pod záštitou agentury Lesensky.cz, členem APRA a tvůrcem úspěšného konceptu PR 360®. Jednotlivé oblasti školení v rámci akademie zastřešují profesionálové a autority v příslušných oborech, kteří jsou garanty nabízených kurzů. Díky přímé návaznosti na projekt PR Gang využívá centrum rovněž zázemí akademického prostředí. Propojuje tak teoretické vzdělání s reálnými zkušenostmi a znalostmi z praxe.

Kromě kurzů s certifikací v oblastech public relations, marketing a management nabízí také komplexní dlouhodobý studijní program PR 360. Po absolvování úvodního školení Základy PR a marketingu mohou účastníci pokračovat ve svém vzdělávání volitelnými specializacemi, které zahrnují kurzy Public relations, Sociální sítě, Content marketing, Direct mailing, PPC kampaně a remarketing. Absolvováním úvodního školení a alespoň dvou specializací získávají účastníci závěrečnou zkouškou diplom PR 360.

Tým lektorů tvoří zkušení manažeři s prokazatelnou dlouholetou praxí, kteří navrhují a realizují kampaně pro nadnárodní globální značky, stejně jako pro malé a střední firmy i začínající projekty. Hlavním posláním PR Akademie je nabídnout kurzy za hranou teorie.

Většina kurzů je určená profesionálům z řad středního a vyššího managementu nebo specialistům se zaměřením na marketingovou komunikaci, management a public relations. Školení jsou ale otevřena všem zájemcům, včetně studentů a začínajících manažerů. Většina základních kurzů je proto realizována ve dvou stupních pokročilosti, a to včetně školení, která jsou součástí studijního programu PR 360.